İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Hakkımızda"Biz gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren
EĞİTİM ve KOÇLUK firmasıyız."
Gary KELLER


Danışmanlar Tarafından, Danışmanlar için kurulmuş bir firma hayal edin.
İnanç sitemi ve taklit edilemez bir kültüre sahip olsun.
 
Keller Williams Realty Inc
      Keller Williams Realty Inc, dünya çapında 900’ü aşkın bölge müdürlüğü ve 176.000’den fazla danışmanı ile dünyanın en fazla danışmana sahip, en büyük gayrimenkul franchise markasıdır. Danışmanlar için sahip olmaya değer kariyerler, sahip olmaya değer işler ve yaşamaya değer hayatlar kurmak misyonuyla 1983 yılında, Gary Keller ve Joe Williams tarafından danışmanlar için kurulan Keller Williams, başarıya giden yolda benzersiz model ve sistemleriyle dünyada gayrimenkul danışmanlık sektörüne farklı bir yön vermektedir.
     Keller Williams, sürekli ve kalıcı başarıyı her gayrimenkul danışmanı için mümkün kılacak tek bir ilke belirledi; şirketin başarısı, danışmanlarını ne kadar yukarıya taşıdığına bağlıdır. Bu prensibi iş felsefesi olarak benimseyen Keller Williams, 2013 yılında dünyanın en fazla danışmana sahip en büyük gayrimenkul danışmanlık firması oldu ve bir daha zirveden inmedi. Sektöre farklı bir boyut getiren bu vizyon, 2013 yılında Keller Williams’ın dünyaya açılmasıyla birlikte globale yayıldı. Keller Williams, evrensel iş modeli ile bugün dünyada 15 ülkede faaliyet göstermektedir.
 
Keller Williams Türkiye
      Keller Williams Türkiye, gayrimenkul sektöründe 15 yılı aşkın deneyimli yönetim ekibiyle, Türkiye’deki gayrimenkul danışmanlık sektörüne yeni bir bakış açısı kazandırmak için kuruldu. 2014 yılının ocak ayında, 5 danışmanı ile ilk bölge müdürlüğünü açtı ve şu an 16 bölge müdürlüğü ve 700’ü aşkın danışmanıyla çalışmalarına hızla devam etmektedir.
     Bize göre, gayrimenkul danışmanlığı lokal bir iştir. Keller Williams, dünyanın neresinde olursanız olun kendi bölgenizin uzmanı olmanıza yönelik evrensel bir iş modeli oluşturdu. Bu yüzden siz de, dünyanın neresinde olursanız olun, Keller Williams’ın size sunduklarının farkını ve ayrıcalığını hissedeceksiniz.
 
Keller Willams Bornova ve Keller Williams Karşıyaka Bölge Müdürlükleri
      Keller Williams İzmir'de ilk olarak 2014 yılında Bornova Bölge müdürlüğü olarak hizmet vermeye başladı. Kasım 2015 yılında İzmir'in ikinci Bölge Müdülüğü Karşıyaka'da hizmete girdi. 2018 yılına geldiğimizde toplam 154 Profesyonel Gayrimenkul Danışman ortağı ile İzmir'in tamamaında Gayrimenkul konusunda sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. 
 
AEY Gayrimenkul
     2014 yılında KW Bornova Bölge Müdürlüğü'nün kuruluş döneminde KW sistem ve modellerini benimseyerek sisteme dahil olan ve İnşaat Projelerine Danışmanlık hizmeti vermek üzere kurulmuş bir firmadır. 4 sene içerisinde Bornova, Çiğli, Atakent, Bayraklı ve Mavişehir bölgelerinde toplam 12 adet projenin bir kısmına temelden olmak üzere danışmanlık hizmeti verilmiştir.  2018 yılı itibarıyla İzmir'in en güzel ve hızla gelişen ilçelerinden biri olan URLA, GÜZELBAHÇE ve SEFERİHİSAR Bölgelerini UZMANLIK BÖLGESİolarak belirleyip, bölgedeki konut, ticari veya arsaların satışı ve kiralanması konusunda faaliyet göstermeye başlamıştır.  

Kurumsal
+90 (530) 930 2380

kwaeygayrimenkul.com, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir